Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Głogów

Published by admin on March 18, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Głogowie?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Głogowie, należy skontaktować się z lokalnym oddziałem firmy Żabka. Przedstawiciele firmy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, który spełni wszystkie wymagania i będzie odpowiedni dla potrzeb firmy. Przedstawiciele firmy mogą również pomóc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń i zezwoleń, które są wymagane do otwarcia sklepu. Przedstawiciele firmy mogą również pomóc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących lokalizacji, w tym informacji o dostępnych usługach i infrastrukturze.

Jakie są korzyści z zakupu lokalu z Żabką w Głogowie?

Kupno lokalu z Żabką w Głogowie może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do inwestycji w nieruchomości. Lokal z Żabką jest zazwyczaj dobrze zlokalizowany, co zapewnia wysoką rentowność. Ponadto, właściciele lokali z Żabką mogą liczyć na wsparcie ze strony sieci, w postaci doradztwa i wsparcia marketingowego. Żabka jest również znana z wysokiej jakości produktów i usług, co zapewnia właścicielom lokali w Głogowie dostęp do szerokiego asortymentu produktów i usług. Wreszcie, właściciele lokali z Żabką mogą liczyć na wsparcie ze strony sieci w zakresie zarządzania i utrzymania lokalu.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu na Żabkę w Głogowie?

Aby otworzyć sklep Żabka w Głogowie, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 30 m2. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zaplecze sanitarne, wyposażone w toaletę, umywalkę i zlewozmywak. Dodatkowo, lokal musi być wyposażony w odpowiednią wentylację i oświetlenie.

Kolejnym wymogiem jest posiadanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń, w tym systemu alarmowego, który będzie chronił sklep przed włamaniami. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe, w tym systemu gaśniczego.

Ostatnim wymogiem jest posiadanie odpowiedniego systemu kontroli dostępu, który będzie chronił sklep przed nieautoryzowanym dostępem. Wszystkie te wymagania muszą być spełnione, aby sklep Żabka w Głogowie mógł zostać otwarty.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Głogowie?

Koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Głogowie są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości lokalu oraz wyposażenia. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu z Żabką w Głogowie, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z inwestycją.

Jakie są najlepsze lokale na Żabkę w Głogowie?

Głogów oferuje wiele lokali na Żabkę, które są doskonałym miejscem do zrobienia zakupów. Wśród nich znajdują się: Żabka przy ul. Kolejowej, Żabka przy ul. Krakowskiej, Żabka przy ul. Św. Jana, Żabka przy ul. Św. Wojciecha, Żabka przy ul. Św. Mikołaja, Żabka przy ul. Św. Marcina, Żabka przy ul. Św. Wawrzyńca, Żabka przy ul. Św. Stanisława, Żabka przy ul. Św. Jana Bosko, Żabka przy ul. Św. Jana Nepomucena, Żabka przy ul. Św. Wojciecha oraz Żabka przy ul. Św. Wojciecha. Wszystkie te lokale oferują szeroki wybór produktów spożywczych, napojów, przekąsek i innych artykułów. Są one doskonałym miejscem do robienia zakupów, ponieważ oferują one wygodne i szybkie zakupy.

Compare offers