Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Gorzów Wielkopolski

Published by admin on March 18, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Gorzowie Wielkopolskim?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Gorzowie Wielkopolskim, należy skorzystać z wielu dostępnych narzędzi. Przede wszystkim należy skontaktować się z lokalnymi władzami miasta, aby uzyskać informacje na temat dostępnych lokali. Można również skorzystać z usług biur nieruchomości, które mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu. Ponadto, warto przejrzeć lokalne ogłoszenia, aby zobaczyć, czy są dostępne jakieś lokale na wynajem. Można również skorzystać z usług doradców inwestycyjnych, którzy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu.

Jakie są korzyści z zakupu lokalu z Żabką w Gorzowie Wielkopolskim?

Kupno lokalu z Żabką w Gorzowie Wielkopolskim może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do założenia własnego biznesu. Żabka jest znaną i cenioną marką, która cieszy się dużym zaufaniem klientów. Dzięki temu właściciel lokalu może liczyć na stały dopływ klientów. Ponadto, Żabka oferuje swoim partnerom szereg usług, w tym dostawy towarów, wsparcie marketingowe i wsparcie techniczne. Właściciel lokalu może również skorzystać z szeregu programów lojalnościowych, które pozwalają zwiększyć zyski. Zakup lokalu z Żabką w Gorzowie Wielkopolskim to doskonała okazja do rozpoczęcia własnego biznesu i zarabiania pieniędzy.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu na Żabkę w Gorzowie Wielkopolskim?

Aby otworzyć sklep Żabka w Gorzowie Wielkopolskim, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 30 m2. Ponadto, lokal musi posiadać dostęp do wody, prądu i kanalizacji. Wymagane jest również wyposażenie lokalu w odpowiednie urządzenia chłodnicze, takie jak lodówki, zamrażarki i chłodziarki. Lokal musi być również wyposażony w odpowiednie meble sklepowe, takie jak regały, półki i lady. Ponadto, lokal musi być wyposażony w system kontroli dostępu, system monitoringu wizyjnego oraz system alarmowy. Wszystkie te wymagania muszą być spełnione, aby sklep Żabka w Gorzowie Wielkopolskim mógł zostać otwarty.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Gorzowie Wielkopolskim?

Koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Gorzowie Wielkopolskim są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości lokalu, stanu technicznego i wyposażenia. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu z Żabką w Gorzowie Wielkopolskim, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z zakupem, w tym koszty wynajmu, opłaty za media, opłaty za wyposażenie i inne koszty.

Jakie są najlepsze lokale na Żabkę w Gorzowie Wielkopolskim?

Gorzów Wielkopolski oferuje szeroki wybór lokali na Żabkę. Wśród nich znajdują się m.in. Żabka przy ul. Św. Wojciecha, Żabka przy ul. Św. Mikołaja, Żabka przy ul. Św. Jana, Żabka przy ul. Św. Marcina, Żabka przy ul. Św. Wawrzyńca, Żabka przy ul. Św. Stanisława, Żabka przy ul. Św. Floriana, Żabka przy ul. Św. Barbary, Żabka przy ul. Św. Jana Bosko, Żabka przy ul. Św. Jana Pawła II oraz Żabka przy ul. Św. Jana Chrzciciela. Wszystkie te lokale oferują szeroki wybór produktów spożywczych, napojów, słodyczy i innych artykułów. Wszystkie lokale są wyposażone w nowoczesne urządzenia i zapewniają wygodne i bezpieczne zakupy.

Compare offers