Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Kalisz

Published by admin on March 18, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Kaliszu?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Kaliszu, należy skontaktować się z lokalnym urzędem miasta lub zarządcą nieruchomości. Urzędnicy lub zarządcy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, który spełnia wszystkie wymagania Żabki. Przed podjęciem decyzji o wynajęciu lokalu należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z wynajmem, takie jak czynsz, opłaty za media i inne opłaty. Należy również upewnić się, że lokal jest odpowiednio wyposażony i zgodny z wymogami Żabki. Po znalezieniu odpowiedniego lokalu należy złożyć wniosek o wynajem i czekać na decyzję.

Jakie są korzyści z zakupu lokalu z Żabką w Kaliszu?

Kupno lokalu z Żabką w Kaliszu może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do inwestycji w nieruchomości, która może przynieść wymierne korzyści finansowe. Żabka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, a jej obecność w Kaliszu może przyciągnąć wielu klientów. Lokal z Żabką może być również doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ oferuje on wygodne i bezpieczne miejsce do prowadzenia interesów. Ponadto, lokal z Żabką może być doskonałym miejscem do zamieszkania, ponieważ zapewnia on dostęp do wszystkich usług i udogodnień, które są dostępne w centrum miasta. Zakup lokalu z Żabką w Kaliszu może być doskonałą okazją do inwestycji w nieruchomości, która może przynieść wymierne korzyści finansowe.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu na Żabkę w Kaliszu?

Aby otworzyć sklep Żabka w Kaliszu, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 30 m2. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zaplecze sanitarne, wyposażone w toaletę, umywalkę i zlewozmywak. Lokal musi być również wyposażony w odpowiednią wentylację i oświetlenie.

Kolejnym wymogiem jest dostęp do sieci elektrycznej i wody. Lokal musi być również wyposażony w odpowiednią instalację chłodniczą, która będzie służyć do przechowywania produktów spożywczych.

Ostatnim wymogiem jest dostęp do sieci internetowej, który jest niezbędny do obsługi systemu informatycznego Żabki.

Aby otworzyć sklep Żabka w Kaliszu, należy spełnić wszystkie powyższe wymagania.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Kaliszu?

Koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Kaliszu są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości lokalu, stanu technicznego i wyposażenia. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu z Żabką w Kaliszu, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z zakupem, w tym koszty notarialne, podatki i opłaty związane z uzyskaniem pozwolenia na działalność.

Jakie są najlepsze lokale na Żabkę w Kaliszu?

Kalisz oferuje wiele lokali na Żabkę, które są doskonałym miejscem do zrobienia zakupów. Wśród nich znajdują się: Żabka przy ul. Św. Wojciecha, Żabka przy ul. Sienkiewicza, Żabka przy ul. Kościuszki, Żabka przy ul. Słowackiego, Żabka przy ul. Św. Jana, Żabka przy ul. Św. Marcina, Żabka przy ul. Św. Wawrzyńca, Żabka przy ul. Św. Stanisława, Żabka przy ul. Św. Mikołaja oraz Żabka przy ul. Św. Barbary. Wszystkie te lokale oferują szeroki wybór produktów spożywczych, napojów, przekąsek i innych artykułów. Są one doskonałym miejscem do zrobienia zakupów, ponieważ oferują one wygodne i szybkie zakupy w przystępnych cenach.

Compare offers