Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Rzeszów

Published by admin on March 18, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Rzeszowie?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Rzeszowie, należy skontaktować się z lokalnym oddziałem Żabki. Przedstawiciele firmy mogą pomóc w wyborze odpowiedniego lokalu, który spełni wszystkie wymagania i będzie odpowiedni dla potrzeb klientów. Przedstawiciele firmy mogą również pomóc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń i zezwoleń, które są wymagane do otwarcia sklepu. Przedstawiciele firmy mogą również pomóc w ustaleniu wszelkich szczegółów dotyczących lokalu, takich jak wielkość, lokalizacja, wyposażenie i wystrój.

Jakie są korzyści z zakupu lokalu z Żabką w Rzeszowie?

Kupno lokalu z Żabką w Rzeszowie może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do inwestycji w nieruchomości, która może przynieść wymierne korzyści finansowe. Żabka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów w Polsce, co oznacza, że lokal z jej logo będzie miał dużą szansę na sukces. Ponadto, lokal z Żabką w Rzeszowie może być doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych w regionie. Zakup lokalu z Żabką w Rzeszowie może być również doskonałą okazją do zaangażowania się w lokalną społeczność, ponieważ sieć sklepów jest zaangażowana w wiele inicjatyw społecznych.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu na Żabkę w Rzeszowie?

Aby otworzyć sklep Żabka w Rzeszowie, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 30 m2. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zaplecze sanitarne, wyposażone w toaletę, umywalkę i zlewozmywak. Dodatkowo, lokal musi być wyposażony w odpowiednią liczbę regałów i półek, które pozwolą na wygodne przechowywanie produktów. Wszystkie regały i półki muszą być wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednią liczbę okien i drzwi, które zapewnią odpowiednią wentylację i dostęp światła dziennego. Wszystkie okna i drzwi muszą być wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia. Oprócz tego, lokal musi posiadać odpowiednią liczbę gniazdek elektrycznych, które pozwolą na podłączenie sprzętu i urządzeń. Wszystkie gniazdka muszą być wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Rzeszowie?

Koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Rzeszowie są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości lokalu, stanu technicznego i wyposażenia. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu z Żabką w Rzeszowie, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z zakupem, w tym koszty notarialne, podatki i opłaty za dzierżawę.

Jakie są najlepsze lokale na Żabkę w Rzeszowie?

Rzeszów oferuje wiele lokali na Żabkę, które są doskonałym miejscem do zakupów. Wśród najlepszych z nich wymienić można Żabkę przy ul. Krakowskiej, Żabkę przy ul. Rejtana, Żabkę przy ul. Kolejowej oraz Żabkę przy ul. Łukasińskiego. Wszystkie te lokale oferują szeroki wybór produktów spożywczych, napojów, przekąsek i innych artykułów. Wszystkie lokale są czyste i zadbane, a personel jest przyjazny i pomocny. Żabka w Rzeszowie to doskonałe miejsce do zrobienia zakupów.

Compare offers