Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Zabrze

Published by admin on March 18, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Zabrzu?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Zabrzu, należy skorzystać z wielu dostępnych narzędzi. Przede wszystkim należy skontaktować się z lokalnymi władzami miasta, aby uzyskać informacje na temat dostępnych lokali. Można również skorzystać z usług biur nieruchomości, które mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu. Należy również zapoznać się z lokalnymi przepisami dotyczącymi handlu detalicznego, aby upewnić się, że wybrany lokal spełnia wszystkie wymagania. Ponadto, warto przeprowadzić wywiad środowiskowy wśród mieszkańców, aby dowiedzieć się, czy lokalizacja jest odpowiednia dla Żabki. Po znalezieniu odpowiedniego lokalu należy przeprowadzić szczegółową ocenę techniczną, aby upewnić się, że lokal jest w dobrym stanie i spełnia wszystkie wymagania.

Jakie są korzyści z posiadania Żabki w Zabrzu?

Żabka w Zabrzu oferuje mieszkańcom miasta szeroki wybór produktów spożywczych i przemysłowych w przystępnych cenach. Sklep oferuje szeroki wybór świeżych produktów, w tym owoce i warzywa, mięso, nabiał, produkty mrożone, słodycze, napoje i wiele innych. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór produktów przemysłowych, w tym artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą, środki czystości, produkty higieniczne i wiele innych. Sklep oferuje również szeroki wybór produktów dla zwierząt domowych, w tym karmę, akcesoria i zabawki. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór produktów dla dzieci, w tym zabawki, ubrania i akcesoria. Sklep oferuje również szeroki wybór produktów dla osób starszych, w tym leki, suplementy i produkty medyczne. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór produktów dla osób niepełnosprawnych, w tym sprzęt rehabilitacyjny i produkty do pielęgnacji. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór produktów dla osób z ograniczonymi możliwościami finansowymi, w tym produkty w promocyjnych cenach. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór produktów ekologicznych, w tym produkty bez chemii i produkty z recyklingu. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór usług, w tym dostawy do domu, usługi kurierskie i usługi finansowe. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór usług dodatkowych, w tym usługi konsultingowe, usługi informatyczne i usługi marketingowe. Żabka w Zabrzu oferuje również szeroki wybór usług edukacyjnych, w tym szkolenia, kursy i warsztaty. Posiadanie Żabki w Zabrzu daje mieszkańcom miasta szeroki wybór produktów i usług w przystępnych cenach, co pozwala im na zaspokojenie ich potrzeb i zapewnienie im wygodnego i bezpiecznego zakupu.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu na Żabkę w Zabrzu?

Aby otworzyć sklep Żabka w Zabrzu, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 50 m2. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zaplecze sanitarne, wyposażone w toaletę, umywalkę i zlewozmywak. Dodatkowo, lokal musi być wyposażony w odpowiednią wentylację i ogrzewanie.

Kolejnym wymogiem jest dostęp do sieci elektrycznej i wody. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe, takie jak systemy alarmowe, gaśnice i drzwi przeciwpożarowe.

Ostatnim wymogiem jest dostęp do odpowiedniego transportu publicznego. Wszystkie te wymagania muszą być spełnione, aby sklep Żabka w Zabrzu mógł zostać otwarty.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu na Żabkę w Zabrzu?

Koszty związane z zakupem lokalu na Żabkę w Zabrzu są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości i stanu technicznego lokalu. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu na Żabkę w Zabrzu, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z inwestycją.

Jakie są najlepsze lokalizacje na Żabkę w Zabrzu?

W Zabrzu znajduje się wiele lokalizacji, które są idealne dla Żabki. Najlepsze z nich to: ul. 3 Maja, ul. Chorzowska, ul. Gliwicka, ul. Krakowska, ul. Młyńska, ul. Piastowska, ul. Sienkiewicza, ul. Słowackiego, ul. Wita Stwosza, ul. Zwycięstwa oraz ul. Żeromskiego. Wszystkie te lokalizacje są doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, co zapewnia łatwy dostęp do Żabki. Ponadto wszystkie te lokalizacje są wyposażone w szeroki wybór produktów, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów.

Compare offers