Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Mrągowo

Published by admin on March 19, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Mrągowie?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Mrągowie, należy skontaktować się z lokalnym urzędem miasta lub zarządcą nieruchomości. Urząd miasta może pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, który spełnia wszystkie wymagania i wymogi dotyczące prowadzenia działalności handlowej. Zarządca nieruchomości może również pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, który będzie odpowiedni dla potrzeb Żabki. Przed podjęciem decyzji o wynajęciu lokalu, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z wynajmem, a także wszelkie inne czynniki, które mogą mieć wpływ na prowadzenie działalności handlowej.

Jakie są korzyści z zakupu lokalu z Żabką w Mrągowie?

Kupno lokalu z Żabką w Mrągowie może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do inwestycji w nieruchomości, która może przynieść wymierne korzyści finansowe. Żabka jest jedną z najbardziej znanych sieci sklepów w Polsce, a jej obecność w Mrągowie może przyciągnąć wielu klientów. Lokal z Żabką może również stać się doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, co może przyczynić się do wzrostu gospodarczego miasta. Ponadto, lokal z Żabką może stać się doskonałym miejscem do zatrudnienia lokalnych pracowników, co może przyczynić się do wzrostu poziomu bezrobocia w Mrągowie.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu z Żabką w Mrągowie?

Aby otworzyć sklep Żabka w Mrągowie, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 50 m2. Ponadto, lokal musi znajdować się w miejscu o dużym natężeniu ruchu, takim jak centrum handlowe, stacja benzynowa lub duży sklep. Lokal musi być wyposażony w odpowiednią infrastrukturę, taką jak chłodziarki, regały, kasy fiskalne i inne wyposażenie. Ponadto, lokal musi spełniać wszystkie wymagania sanitarne i bezpieczeństwa. Wszystkie te wymagania muszą być spełnione, aby sklep Żabka w Mrągowie mógł zostać otwarty.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Mrągowie?

Koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Mrągowie są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości i stanu technicznego lokalu. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji o zakupie lokalu, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z jego zakupem, w tym koszty remontu, wyposażenia i innych opłat.

Jakie są najlepsze lokale z Żabką w Mrągowie do sprzedaży?

W Mrągowie znajduje się wiele lokali Żabki, które są idealne do sprzedaży. Najlepsze z nich to: Żabka przy ul. Kościuszki, Żabka przy ul. Sienkiewicza, Żabka przy ul. Kilińskiego, Żabka przy ul. Kolejowej, Żabka przy ul. Słonecznej oraz Żabka przy ul. Św. Jana. Wszystkie te lokale są wyposażone w szeroki asortyment produktów, w tym świeże owoce i warzywa, słodycze, napoje, produkty mrożone i wiele innych. Wszystkie lokale Żabki w Mrągowie są doskonale zlokalizowane, co pozwala na łatwy dostęp do klientów. Ponadto, wszystkie lokale są wyposażone w nowoczesne urządzenia i systemy, które zapewniają wygodne i bezpieczne zakupy.

Compare offers