Advanced search

Found 0 Results. Show the results
your search results

I will sell a place with Żabka Szczecinek

Published by admin on March 19, 2023
0

Jak znaleźć idealny lokal na Żabkę w Szczecinku?

Aby znaleźć idealny lokal na Żabkę w Szczecinku, należy skontaktować się z lokalnymi władzami miasta, aby uzyskać informacje na temat dostępnych lokali. Można również skontaktować się z lokalnymi agencjami nieruchomości, aby uzyskać informacje na temat dostępnych lokali. Można również skorzystać z usług lokalnych pośredników nieruchomości, którzy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu. Ponadto, można skorzystać z usług lokalnych firm doradczych, które mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokalu.

Jakie są korzyści z zakupu lokalu z Żabką w Szczecinku?

Kupno lokalu z Żabką w Szczecinku może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do inwestycji w nieruchomości, która może przynieść wymierne korzyści finansowe. Żabka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci sklepów w Polsce, co oznacza, że lokal będzie miał duże zainteresowanie ze strony klientów. Ponadto, lokal z Żabką w Szczecinku może być doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ jest to miasto o dużym potencjale rozwoju. Zakup lokalu z Żabką w Szczecinku może być więc doskonałą inwestycją, która może przynieść wymierne korzyści finansowe.

Jakie są wymagania dotyczące lokalu z Żabką w Szczecinku?

Aby otworzyć sklep Żabka w Szczecinku, należy spełnić szereg wymagań. Przede wszystkim lokal musi mieć odpowiednią powierzchnię, która wynosi minimum 50 m2. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zaplecze techniczne, takie jak: instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna, wentylacja, ogrzewanie, odpowiednie oświetlenie oraz odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe. Lokal musi być również wyposażony w odpowiednie urządzenia chłodnicze i zamrażalnicze. Ponadto, lokal musi posiadać odpowiednie zezwolenia i pozwolenia na prowadzenie działalności handlowej.

Jakie są koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Szczecinku?

Koszty związane z zakupem lokalu z Żabką w Szczecinku są uzależnione od wielu czynników, w tym od lokalizacji, wielkości i stanu technicznego lokalu. W zależności od tych czynników, cena może wahać się od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przed zakupem lokalu należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty związane z jego zakupem, w tym koszty remontu, wyposażenia, opłaty notarialne i podatkowe.

Jakie są najlepsze lokale z Żabką w Szczecinku do sprzedaży?

W Szczecinku znajduje się wiele lokali Żabki, które są doskonałym miejscem do sprzedaży. Wśród nich znajdują się: Żabka przy ul. Kilińskiego, Żabka przy ul. Kościuszki, Żabka przy ul. Sienkiewicza, Żabka przy ul. Żeromskiego, Żabka przy ul. Krasickiego, Żabka przy ul. Mickiewicza, Żabka przy ul. Słowackiego, Żabka przy ul. Świerczewskiego, Żabka przy ul. Krakowskiej, Żabka przy ul. Kolejowej oraz Żabka przy ul. Wyszyńskiego. Wszystkie te lokale oferują szeroki wybór produktów, w tym żywność, napoje, słodycze, produkty higieniczne i wiele innych. Są one doskonałym miejscem do sprzedaży, ponieważ są one wygodne, bezpieczne i zapewniają wygodne warunki do robienia zakupów.

Compare offers